Advert

12 yıllık iş birliği devam ediyor

12 yıllık iş birliği devam ediyor
12 yıllık iş birliği devam ediyor admin
Bu içerik 52 kez okundu.

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank, Kiraz Ziraat Odası ile 12 yıldır devam eden iş birliğini yenileyerek Üretici Kart’tan beş ay vade, sıfır faiz imkanı sunmaya devam ediyor.

Milli mesele olarak ele aldığı tarımda Türkiye geneline yaygın 400’ün üzerinde şube ve 1000 kişilik uzman ekip ile hizmet veren DenizBank, Kiraz Ziraat Odası ile hayata geçirdiği iş birliği ile üreticilere sağladığı nitelikli hizmetin yelpazesini genişletiyor.

“Gayemiz, etkili çözümler üretebilmek”

Konuya ilişkin açıklamada bulunan DenizBank Kiraz Şube Müdürü Sercan Turhanlar, üreticilerin hayatına mümkün olan en geniş çerçevede temas etmek için iş birliklerinin yelpazesini genişletmekten mutluluk duyduklarını söylerken şunları kaydetti: “Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak üreticinin her türlü ihtiyacında tüm kaynaklarımızla yanında olmayı, ihtiyaçlarına sahip çıkmayı ülkemize borcumuz olarak görüyoruz. Bugün Kiraz Ziraat Odası ile bir kez daha çiftçimizin işine ve sektörümüzün geleceğine katkı sunacak bir güç birliğinin içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Aydın Uysal

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Primlerde kesinti yok”
“Primlerde kesinti yok”
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe