Advert

DenizBank ve KENTMAR arasında önemli iş birliği

DenizBank ve KENTMAR arasında önemli iş birliği
DenizBank ve KENTMAR arasında önemli iş birliği admin
Bu içerik 53 kez okundu.

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank, KENTMAR ile devam eden iş birliğini yenileyerek Üretici Kart ile avantajlı imkanlar sunmaya devam ediyor. Milli mesele olarak ele aldığı tarımda Türkiye geneline yaygın 400’ün üzerinde şube ve 1000 kişilik uzman ekip ile hizmet veren DenizBank, KENTMAR-Erol Yılmaz ile hayata geçirdiği iş birliği ile üreticilere sağladığı nitelikli hizmetin yelpazesini genişletiyor.

“Gayemiz, etkili çözümler üretebilmek”

Konuya ilişkin açıklamada bulunan DenizBank Kiraz Şube Müdürü Sercan Turhanlar, üreticilerin hayatına mümkün olan en geniş çerçevede temas etmek için iş birliklerinin yelpazesini genişletmekten mutluluk duyduklarını söylerken şöyle devam etti “Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak üreticinin her türlü ihtiyacında tüm kaynaklarımızla yanında olmayı, ihtiyaçlarına sahip çıkmayı ülkemize borcumuz olarak görüyoruz. Bugün KENTMAR ile bir kez daha çiftçimizin işine ve sektörümüzün geleceğine katkı sunacak bir güç birliğinin içinde olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Denizbank, aylık %1.59’dan başlayan cazip faiz oranlarıyla üreticinin finansal ihtiyaçları için yanında olmaya devam ediyor.

Aydın Uysal

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Primlerde kesinti yok”
“Primlerde kesinti yok”
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe