Advert

Ödemiş’te gökyüzü balonlarla kaplandı

Ödemiş’te gökyüzü balonlarla kaplandı
Ödemiş’te gökyüzü balonlarla kaplandı admin
Bu içerik 33 kez okundu.

Ödemiş’te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında Saracoğlu Caddesi’nde TV9 İzmir ile Ödemiş Belediyesi iş birliğinde 3000 adet balon, aynı anda havaya uçuruldu. İlçenin en gözde noktalarından olan Saracoğlu Caddesi’nden gökyüzüne bırakılan binlerce balonla birlikte havada renkli görüntüler yaşandı.

Etkinliğe gelenlerden Şefika Ayvaz, 29 Ekim’i büyük bir coşkuyla yaşadıklarını belirtti. Ayvaz, “Bugün özellikle başta çocuklarımız olmak üzere etkinliğe katılanlar, 3000 balonun aynı anda uçurulması ile birlikte güzel bir coşku yaşadılar. Böyle bayramları çok özlemişiz” ifadelerinde bulundu.

Etkinliğe çocuklarıyla birlikte katıldığını belirten Kader Yener ise bu bayramda aynı anda uçurulan balonlarla birlikte etkinliğe katılanların farklı bir bayram sevinci yaşadıklarını belirterek, “Ben Çanakkale’den geldim. Bugün Ödemiş’te gerçekten çok renkli bir Cumhuriyet Bayramı oldu. Bu organizasyonda emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

Balonların aynı anda havaya bırakılmasının ardından efeler, caddede zeybek oyunları gösterisi sundular. Ödemiş’teki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri, daha sonra Ödemiş Saraçoğlu Stadı’nda yapılan çeşitli gösterilerle devam etti.  

Osman Toka

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Primlerde kesinti yok”
“Primlerde kesinti yok”
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe