Advert

CHP Kiraz Kadın Kolları Anıtkabir'de

CHP Kiraz Kadın Kolları Anıtkabir'de
CHP Kiraz Kadın Kolları Anıtkabir'de admin
Bu içerik 19 kez okundu.

Kiraz CHP Kadın Kolları Ata’mıza ziyaret için Ankara'ya gitti. 18 Kasım Perşembe günü saat 23.00'da CHP ilçe binasının önünden kadın kollarının organizesiyle Anıtkabir'e ziyaret için yola çıkıldı.

19 Kasım Cuma günü saat 09.00'da Anıtkabir'e ulaşan kadınlar burada Ata'nın huzuruna çıktı. Ardından saat 12.00’da CHP Çankaya Kadın Kolları Başkanı Nimet Özkan ve CHP Çankaya İlçe Başkanı Fahri Yıldırım'ı ziyaret ettiler. Saat 14.00'da ise CHP Kadın Kolları Genel başkanı Aylin Nazlıaka’yı ziyaret ederek partiye yeni üye olan kadınların rozet takımı töreni gerçekleştirildi.

Ziyaretin son bölümünde ise 29 Ekim Cumhuriyet Kadınları Derneği Genel Başkanı Şenal Sarıhan'ı ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulunuldu. Ziyaretlerini tamamlayan CHP Kadın Kolları cuma akşam saatlerinde Ankara’dan Kiraz’a dönüş için yola çıktılar.

Ziyaret hakkında görüşlerini aldığımız CHP Kiraz Kadın Kolları Başkanı Yasemin Bayram şunları söyledi,

“Anıtkabir'i ziyaret ederek Ata’mıza olan saygımızı özlemimizi bir kez daha dile getirdik. Onu anarak huzuruna çıktık. Bu ziyaretin oluşmasında, gerçekleşmesinde destekte bulunan CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Nurdan Şenkal Uçar'a, Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç'a, İl Ana Kademe Yöneticisi Çağdaş Kaya'ya, Kiraz İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya'ya, Kiraz Yerel Hizmetler Koordinatörü Ümit Kazak'a ve Gençlik Kolları Başkanı Serkan Barut'a bütün kadınlarımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz”.

Aydın Uysal

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Primlerde kesinti yok”
“Primlerde kesinti yok”
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe