Advert

Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe

Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe admin
Bu içerik 21 kez okundu.

2016’da Kiraz’ın Karaman mahallesinde kurulan, 80 üyesi ile dokuz ton süt toplayan Karaman Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ne İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden büyük bir destek geldi. Kooperatif Başkanı Mustafa Özgür Çelik, Karaman Mahalle Muhtarı Veli Konya ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Kiraz Yerel Hizmetler Koordinatörü Ümit Kazak’ın iş birliğiyle altı tonluk süt soğutma tankı kooperatife kazandırıldı.

Başkan Soyer’e teşekkür

Kooperatif Başkanı Mustafa Özgür Çelik, “Üyelerimiz adına İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederim” derken Karaman Mahallesi Muhtarı Veli Konya da, “İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerden çok memnunuz. Tunç Soyer başkanımıza mahallemize yaptığı hizmetler ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim” diye konuştu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kiraz Yerel Hizmetler Koordinatörü Ümit Kazak ise şunları söyledi: “İzmir Büyükşehir Belediyesi, her zaman üreticilerin yanında. Kooperatif başkanımız ve mahalle muhtarımız, taleplerini bize ilettiler. Biz de ortak hareket ederek kooperatife altı tonluk süt soğutma tankını İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Tunç Soyer sayesinde kazandırdık. Karaman Mahallemizeve kooperatif üyelerimize hayırlı olsun.”

Aydın Uysal

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Primlerde kesinti yok”
“Primlerde kesinti yok”
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe
Kiraz’daki kooperatife Büyükşehir’den hibe