Advert

Otamış'ta her şey neredeyse yarı fiyatına

Otamış'ta her şey neredeyse yarı fiyatına
Otamış'ta her şey neredeyse yarı fiyatına admin
Bu içerik 44 kez okundu.

Çiğ süte gelen zamlardan sonra peynir fiyatları da aldı başını gitti. Geçtiğimiz günlerde pazarda şarküteride yapılan zam ve ürün fiyatları haberinde aslında peynir fiyatlarının asıl arttığı gözler önüne serildi. Halkın Marketi Otamış’ta ise durum farklı. Buraya da zam geldi ancak Halkın Marketi Otamış’ta fiyatlar, dışarıdaki kadar pahalı değil. Beyaz peynir 61 TL, diyet peyniri 47 TL, tulum peyniri 79 TL, teneke tulum 68.50 TL, inek tulum 62.50 TL, olgunlaştırılmış tulum 60.50 TL, tam yağlı salamura peyniri 62.50 TL diye devam ediyor. Dana kuşbaşı artık kasaplarda 100 TL’ye dayandı, burada ise 85 TL’ye bulabilirsiniz. Kıyma, Adana ve diğer et çeşitlerini de bulabiliyorsunuz Otamış’ta.

Bakliyat ürünleri de daha uygun fiyata sunuluyor. Daha önce yapılan haberlerde mercimek ve fasulyenin fiyatı 27.50 TL’ye çıkmıştı, burada ise kuru fasulyenin kilosu 23.50 TL’ye satılıyor. Bunlar dışında atıştırmalıklar, organik ürünler, süt ürünleri, meşrubat ürünleri, reçel, bal, yağ vs. ürünleri de müşterilerin hizmetine sunuyor. Çiğ süt de 6.5 TL’den satılıyor.

Otamış’ta alışveriş yapan bir müşteri fiyatlarla ilgili, “Diğer marketlere göre fiyatlar epey aşağıda ancak ürün yelpazeleri geniş değil. Buna rağmen baya rağbet görüyor. İnsanlar, şu anki ekonomik şartlarda 1 TL’nin bile hesabını yapıyor. Daha da gelişmesi için kalifiye elemanlar bulunmalı” şeklinde konuştu.

Osman Toka

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da