Advert

Kiraz yeni yıl kutlamalarına başladı

Kiraz yeni yıl kutlamalarına başladı
Kiraz yeni yıl kutlamalarına başladı admin
Bu içerik 30 kez okundu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından geçtiğimiz pazar günü Kiraz Çok Amaçlı Cem Yazan Kapalı Pazar Yeri’nde düzenlenen yeni yılı kutlama etkinliği, Kiraz halkının ve gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti.

Saat 13.00’te yerel ürünler stantları, yılbaşı hediyelik stantları ve kurumsal stantların açılması ile başlayan etkinlik akşama da Dj Ege Güner ve Feridun Düzağaç konseri ise devam etti. Kirazlı vatandaşların ve üniversite öğrencilerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen etkinliğe Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, İzmir Büyükşehir Belediyesi daire başkanları ve idareciler katıldı.

Düzenlenen etkinlikle ilgili Kiraz Yerel Hizmetler Koordinatörü Ümit Kazak şunları kaydetti, “İzmir Büyükşehir Belediye’mizin organize ettiği ‘Yeni Yüzyılımızı kutluyoruz’ etkinliğinin projesi bize ulaştığında heyecanlandık. Hemen çalışmalara başladık. Özellikle Kiraz’da okumaya gelen ve Kiraz’da yaşayan öğrencilerin fikirlerini alarak oluşturduğumuz proje kapsamında ünlü sanatçı Feridun Düzağaç ismi öne çıktı. Biz de hemen bu istekler doğrultusunda etkinliğimizin şeklini oluşturmaya başladık. Bir de Kiraz’da bulunan kurumların, işletmelerin, üreticilerin ürünlerini sergilemesi ve satış yapabilmeleri için stantlar kurduk. Havanın soğuk olabileceğini düşündüğümüz için etkinlik alanına ısıtıcılar yerleştik. Etkinlik atmosferini tam olarak oluşturduk. Bu etkinliğin oluşmasına katkı sağlayan başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e, İzmir Büyükşehir Belediyesi emekçilerine ve bizleri yalnız bırakmayan bütün hemşerilerimize teşekkür ederim. İlerleyen zamanlarda bu etkinlikler güzel sürprizler ile devam edecektir. Herkesin yeni yılını şimdiden kutluyorum”.

Aydın Uysal

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Kiraz’da hastane projesi polemiği
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da
Büyükşehir’in giyim otobüsü Kiraz'da