Advert
Hadi hayırlısı
Ahmet Cartalı

Hadi hayırlısı

Bu içerik 60 kez okundu.

Geçtiğimiz hafta Kiraz Kaymakamı, Belediye Başkanı, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı, İstiklal Mahallesi Muhtarı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı ve temsilen esnaf, bir toplantı gerçekleştirdiler. Toplantı sonucunda Kiraz'da ikinci bir semt pazarı kurulması için karar aldılar. Pazar, belirlenecek olan caddelerde 19 Ekim 2020 tarihinde faaliyete geçecek. Şimdiden halkımıza hayırlı olsun.

Otogarın yanında kurulan pazar yerinden pazarcı esnafı dertli. Çadırlarını bağlayacak yerlerinin olmadığını, kışın işlerin daha zor olacağını, dertlerini kimseye anlatamadıklarını söylüyorlar. Pazarcı esnafını bence bir dinlemek, sorunlarına çözüm üretmek lazım.

Geçtiğimiz hafta otogardaki seyyar tuvaletle ilgili yaptığımız haberi hemen yerinde inceleyip sorununa çözüm getiren Yerel Hizmetler Müdürü Ümit Kazak Bey'e, CHP İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya Bey'e teşekkür ederim.

Köpek sorunu artarak devam, her gün yeni bir köpek vakası. Köpeklerin insanlara saldırmadığı bir gün yok. Buna çözüm üretin.

Park ve bahçelerdeki ağaçlar kuruyor. Nedeni susuzluk mu, hastalık mı bir araştırılsın. Emekle büyütülen ağaçlar kuruyor, söylemesi benden.

Virüs, hala tehlikeli bir şekilde yaşamımızı tehdit ediyor. Maske, sosyal mesafe, hijyen bu konuda en iyi korunma yolu.

Bu haftalık bu kadar.

 

HOŞÇA KALIN,

DOSTÇA KALIN,

ATATÜRK'TE KALIN...

Tel: 0 545 305 92 42

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Kiraz'da her derde deva ejder meyvesi sizleri bekliyor
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret
Gazetemizden başarılı kooperatife ziyaret