Advert
Türkiye küreselci şeytanlara uyarak  tarımı öldürecek politikaları uygulamamalı!
Avukat / Eski Siyasetçi Tarcan Ülük

Türkiye küreselci şeytanlara uyarak tarımı öldürecek politikaları uygulamamalı!

Bu içerik 32 kez okundu.

Türkiye; jeopolitiği ile siyaseten avantajlı, verimli toprakları ile de kendisine yetecek, etrafını da destekleyecek güçte büyük bir ülkedir. Siyaset, Türk milletinin refahı, huzuru, birlikteliği, inkişafı ve çağdaş dünyada seçkin bir yer  almasına hizmet edecek milli bir hedef ile yapılmak zorundadır.

Atatürk’ün siyasal mirası; akla, ilme ve çok çalışmaya dayalı milli bir siyaset yürütülmesini gerektirir. Yabancıların telkin ve tavsiyeleri ile bir gelişmenin olamayacağına tarihin şahit olduğunu ifade etmiştir.

İNSANLIK FELAKETE SÜRÜKLENİYOR. KÜRESEL ŞEYTANLAR DUR DURAK BİLMİYOR!!!

Türkiye'de yapay et üretimi başladığı haberleri, marifetmiş gibi veriliyor. Yıkıcı etkiye sahip bu şeytani proje ile hayvanlar artık ölmeyecek, küresel ısınma olmayacakmış. “Hayvanlar ölmeyecek” iddiası, elbet bir aldatmaca zira hedefin et besiciliğini bıraktırmak olduğunu zaten beyan ediyor sapkın Bill Gates ve şürekası...

Küresel ısınmaya ve karbon salınımına her gün uçaklardan püskürttükleri zehirler değil, hayvanların çıkardığı gazlar sebep oluyormuş. Bu nedenlerle hayvan nüfusunu da tıpkı insan nüfusu gibi azaltma iddiasındalar!

Satanist firavunlar, kendilerini  öyle ilah edinmişler ki ALLAH (c.c.), “Ben rızkınıza kefilim” diye buyurduğu halde “Dünyanın kaynakları kısıtlı, yetmiyor” yalanı ile laboratuvarda insan hücresinden mi hayvan hücresinden mi çoğaltıldığı meçhul, iğrenç, sentetik etlerle bizi doyurup açlıktan kurtaracaklarmış!!!

Gerçek bir Atatürkçü siyasetçinin, Müslüman’ın bu tuzağa düşmesi mümkün değil. Aşağıda Allah’ın rızkı bir ölçü ile dağıttığına dair yedi ayet paylaştık. Bunlar dışında da Kuran’da bir çok beyan var. Yedi ayet ise apaçık bu yönde hüküm ihtiva ediyor.

Eğer sahtekar, popülist, Müslüman görünümlü  din düşmanı, siyasi soytarılar iseniz ancak şeytanın yapay et gibi gıda hilelerine kanar ya da işbirliği yaparsınız. Bill Gates gibi meşhur bir diğer şeytan uşağı ne diyor? “Petrolü kontrol ederseniz ülkeleri, gıdayı kontrol ederseniz insanları yönetirsiniz!!!” İnsanları yönetmekten kasıtları, kuşkusuz onlara (şeytana adanmış satanist-Siyonist sapkınlar-mason vs.) hizmet eden köleler haline getirmek.

Cenab-ı Allah, açık hükmü ile her yarattığının rızkının kendi üzerinde olduğunu beyan etmişken insan ve hayvan nüfusunu azaltıp laboratuvar gıdalarını çare olarak sunmak, insanlığa karşı bir şeytani plandır.

Türkiye iktidarı ve muhalefeti ile teslim olduğu sabit, gayrı milli siyasetin dayattığı kutuplaşma, karşıtlık  ve düşmanlaşma üzerine kurulu siyasal yapı ile ancak felakete en önde gider!!! Düşünmeden, irdelemeden dayatılan CORANA P(L)andemisi tedbirlerine uyan, küresel vampir sermayenin hedeflediği sonuçlara hizmet etmekte önde gelen, destekçisi bir ülke olduk.

Biyolojik bir silah olduğu neredeyse sabit olan Covid-19 salgını bahanesi ile bu biyolojik saldırıyı defedecek milli tedbirler yerine bu biyolojik saldırının ŞÜPHELİLERİ Bill Gates ve şürekasının tavsiyelerini dinleyen, anlamsız uygulamalara iktidarı ve muhalefeti ile “evet” diyen mevcut kutuplaşma siyasetinin destekçisi partiler, siyasetçiler velhasıl bugünkü Türk siyasetinin aktörleri, vebal altındadır.

İktidar ve muhalefet milli siyaseti, çıkarları gözetmeyen ve halkına zulmeden bu küresel siyasete ses çıkarmayarak iç siyasal boş polemiklerle vatandaşı birbirine düşman yapması karşısında Türk milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ve insanlığın insan olmaktan kaynaklanan temel haklarını gözeten “milli siyaset”, Türkiye’de  egemen kılınmalıdır. Bu siyaseti egemen kılacak ise “Atatürk çizgisinde, Türk milliyetçisi bir siyasal partinin ve liderin” ortaya çıkması ile mümkün olacaktır.

“Türkiye’nin ümidi, Prof. Dr. Ümit Özdağ’dır” dememizin gerekçelerinin temeli; Türk milletinin yüksek menfaatini gözeterek sorunlara “milli siyaset” ile çare üretmenin zorunlu olduğunun Sayın Özdağ tarafından isabetle savunulmasıdır.

Atatürkçü siyaset; akla, ilme, vicdana, insanlık değerlerine dayanarak Türk milletinin yüksek menfaatine göre milli siyasal duruş göstermeyi zorunlu kılar. Bu prensiplerle üretim ekonomisini teşvik eder. Türkiye’nin yer altı ve yer üstü zenginliklerinin verimli kullanılması için ÇALIŞIR ve bu zenginliklerin yabancılar tarafından TALAN edilmesine izin vermez!

Covid-19 ve bu biyolojik saldırının devamı olası tüm küresel şeytani sermayenin şüpheli olduğu saldırılara karşı milli siyaset ile ön almak için milli siyaset egemen kılınmalıdır. Genel, yerel ve partiler içindeki iktidarı Türkiye ve Türk milleti dışındaki küresel güçler ile ittifakta arayan siyaset, Türkiye’nin sorunlarına çare bulamaz. Türk milletine hizmet edemez...

Ancak Atatürkçü çizgide Türk milliyetçisi bir iktidar, Türkiye’nin yer altı ve yer üstü zenginliğini korur. Türkiye’nin havasını, suyunu, toprağını büyük Türk milleti için müdafaa eder. Kayıkçı kavgası yapan ittifaklar, kutuplar siyaseti yabancıların menfaatine hizmet eden, gayrı milli bir siyasettir. İttifak isimleri “Cumhur” ve “Millet” olan bugünkü iktidar ve muhalefet blokları, cumhurun-milletin menfaatine olan temel siyasetlerde kayıtsızdır. Her iki ittifak, iş birliği ile gayrı milli siyasetin dayattığı milli çıkarlara ters kararlara imza atarak Türkiye’nin ve Türk milletinin milli menfaatlerinin yok sayıldığı, ülkenin kaynaklarının yağmalandığı siyaseti izlemekle yetinmektedirler.

Çocuklarımızın geleceği için Atatürk’ün siyasal mirasına bugün Cumhur ve Millet ittifaklarına egemen gayrı milli iradeler ile yapılan ihaneti durdurmak için Atatürkçü çizgide, Türk milliyetçisi bir siyasal çatı kurmaya çalışan “Türkiye’nin Ümidine”, Prof. Dr. Ümit Özdağ’a destek olalım! Çağrımız öncelikli olarak sizedir değerli çiftçi, köylü, emekçi kardeşlerimiz...

“Köylü milletin efendisidir”  diyen Atatürk’ün izinde; Rize-İkizdere’de safını belli ederek milli siyasal tavrını gösteren Sayın Özdağ, “milli siyaseti” tarımda, sanayide, eğitimde, savunmada vs. egemen kılma iradesine ve yetkinliğine sahip mevcut siyasi liderler içindeki yegane liderdir. “Ne mutlu Türküm diyene” özsözünü içselleştirmiş, mensubiyete bağlı Türk milliyetçiliği ile Türk milletine mensubiyetten onur duyan her yurttaşı milli bir bilinçle kucaklayan Ayyıldız Hareketi’nin kuracağı partimizde buluşmak dileklerimizle... Türkiye’nin Ümidi var...

 

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünya Kahvaltı Günü’nde Kiraz protokolü buluştu
Dünya Kahvaltı Günü’nde Kiraz protokolü buluştu
Şiddetli yağış heyelan getirdi
Şiddetli yağış heyelan getirdi