Advert
Kukla hilafet ile küresel kontrole girmiş, federasyona dönüşmüş Türkiye...
Avukat / Eski Siyasetçi Tarcan Ülük

Kukla hilafet ile küresel kontrole girmiş, federasyona dönüşmüş Türkiye...

Bu içerik 141 kez okundu.

Emperyalizmin Türkiye hayaline karşı MİLLİ DİRENÇ:

AY-YILDIZ HAREKETİ

Prof. Dr. Ümit Özdağ liderliğinde 26 Ağustos’ta partileşiyor...

Prof. Dr. İskender Öksüz, ”Stratejik göç mühendisliği” isimli Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın kitabının başına yazdığı sunuşta:  “Irak’ın kuzeyinde oluşmuş bulunan Barzanistan, Suriye, Türkiye ve İran’da dört parça ile bunların birleşmesinden oluşacak Kürdistan...

Suriye’nin kuzeyinde ve bizim güneyimizde kurulacak bir Sünni Arap Devleti ve Türkiye’den geriye ne kalırsa o...” diyor.

Yerinden yönetim, kalkınma ajansları ile yerel yönetimlerin doğrudan Brüksel’e bağlı birer idareye dönüşmesi, göç  programları ile Türkiye, ciddi bir bölünme tehdidi ile karşı karşıya...

Cumhur ve Millet İttifakı adı altında gayrı milli siyasetin yürütülmesini talimatlandırdığı siyasal kayıkçı kavgası; sadece milleti kutuplaştırmak, birbirine siyasal parti ekseninde düşman yapmak  üzere çalışıyor.

Temel ihanet ihtiva eden siyasal adımlarda Cumhur ve Millet İttifakı gayet güzel uzlaşıyorlar. Ekonominin siyasal düzeni, madenlerin ve yer altı, yer üstü zenginlikleri ile kaynaklarının imtiyazla yabancılara peşkeş çekilmesine en sağdan en sola bütün partiler kör ve sağır!!!

Sorsan bir çoğu Türk milliyetçisi ve Atatürk’ün izinde diye tanımlar kendini....

PLANDEMİ tiyatrosundaki aymazlıkları ise saymaya dahi gerek yok. Garip bir kopya hali var ülkemizde...Kendi ayağımıza kurşun sıkmak için kopya çekiyoruz. Küresel zeka testinde sınıfta kalmak için kopya çekiyormuşuz gibi garip bir durumdayız....

Suriyeliler, tek kurşun atmadan güzel ülkemizi işgal ediyorlar!!!

Bazı kentlerde ve yerleşim birimlerinde Suriyelilerin nüfusu çoğunluğa geçmiş vaziyette.

Ülkede takribi 9 milyon Suriyeli cirit atıyor. Birçoğuna “istisnai vatandaşlık” verilmiş.

Kürtçü bölücülük, Alevi-Sünni çatışması, sağ-sol kavgası, FETÖ’cü kalkışma, cemaatlerin nifakları ile bir türlü sonuç alamayan küresel emperyalizm, bu defa Türkiye’yi “stratejik göç mühendisliği” çalışması ile Suriyeli sığınmacılar eli ile bölmek derdindeler...

Prof. Dr. Ümit Özdağ; on yıllardır Türkiye’nin karşı karşıya olduğu iç ve dış tehditler için Türk milletini uyararak atılacak, atılması zorunlu siyasal adımları öneriyor. Siyasetteki tavizsiz, kararlı Atatürkçü çizgide, Türk milliyetçiliğini merkeze koyan milli tavrı elbet fincancı katırlarını ürkütecektir, ürkütmüştür.

Yazdığı onlarca kitap, kurduğu stratejik araştırmalar merkezleri eli ile oluşturduğu siyasal önermeler ve siyasete koyduğu Türkçü, milli tavrı nedeni ile küresel emperyalizmin uşaklarının, PKK, FETÖ, LGBT vb. küresel şeytan hizmetkarı örgütlerin, mankurtların hedefi haline gelen Atatürkçü çizgiden özde sapmayan, yurtseverliği, milliyetçiliği tescilli bir bilge Türk, siyaset ve bilim insanıdır Prof. Dr. Ümit Özdağ. Hamaset ile değil, popülist siyasal şov ve şaklabanlıklardan uzak Türkiye’nin ve Türk milletinin meselelerine, karşı karşıya olduğu sorunlara somut önermeler sunmaktadır.

Dünyaya Atatürk’ün öğütlediği gibi Türk gibi Türkçe bakan Özdağ, Türk siyasetinin tek milli ihtiyacı olan Türk milliyetçiliğini merkeze alan Atatürkçü çizgideki siyaseti egemen kılmak için liderliğini üstlendiği ve başlattığı “Ay-Yıldız hareketini” 26 Ağustos’ta partileştirecek.

PKK/HDP oylarını kutup siyasetinde anahtar hale getiren ittifak siyaseti, siyasal dayatmaları reddederek Türk milletinin tamamını kapsayan, milli siyaset ile iktidara talip olacak ve iktidarı devir alacak bir siyasal organizasyonu bekleyen Türk milletine aradığı çözümü sunuyor Özdağ ve arkadaşları...

Ankara-Balgat’ta adı ve logosu şimdilik kamuoyundan gizlenen partinin genel merkezi tadilatta, 26 Ağustos gününe hazırlanıyor. Türkiye’nin dört bir köşesinde teşkilatlanma çalışmaları ise son süratle devam ediyor.

Siyaseti şovmenlik, salt hatiplik zanneden küçük düşünceli küçük adamların küçük particilik hesapları dışında Büyük Türkiye, Büyük Türk milleti davasını, Atatürk’ün siyasal mirasına özde sadık kalarak yürütme karanlığındaki Özdağ ve arkadaşları; AK Parti, CHP, MHP ve İYİ Parti tabanına hapsedilmiş bütün Türk milliyetçilerinin, Atatürk’ün izindeki Türk milletinin ümidi...

Türkçü düşünce, Atatürkçü tavır kaybetmeyecektir. Buna göre 2023’te iktidar olacağımız bir kehanet değil, siyasal tecrübe ile sabit dönüşüm vaktinin somut işaretidir.

Özdağ ve arkadaşları niçin kazanacak? Türkçü-Atatürkçü tavır ve siyaset akıl ve ilimle somut strateji-çözüm ortaya koymayı gerektirir. İşte Prof. Dr. Ümit Özdağ ve arkadaşları, kurdukları stratejik araştırma merkezleri ve enstitülerinde on yıllardır siyasi şaklabanlardan, şovmenlerden farklı olarak tarihi, coğrafi gerçeklere uygun stratejileri ve çözümleri kamuoyu gündemine taşıdılar. Kuracakları parti ile bu Türkçü çözüm siyasetini iktidara taşıyacaklar.

Tanrı, Türk’ü korusun ve yüceltsin...

Ne mutlu Türk’üm diyene.

Sende Yorumla...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Çetinkaya'dan Başkan Özçınar Kutlu’ya cevap
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret
Başkan Özçınar Kutlu’ya ziyaret